Sa Facebook profila Miljenka Jergovića:
Bosna i Hercegovina izgubila je od Švicarske. I da opet ne bi bilo kuknjave: kao što je po pravilima igre bilo da se Englezima ponavlja penal protiv Hrvata, i bezveze je buniti se protiv toga, tako je i Muharemovićev prekršaj u kaznenom prostoru velik ko kuća, kao i crveni karton. Ali nisu to teme mog teksta o bosanskom porazu, objavljenog u 24sata. Tema je kako dojučerašnji čudotvorac biva proglašen za neznalicu čim izgubi utakmicu…
Moj tekst, naslova “Protiv Švicaraca, Bosna je dobila po tamburi i iznijela gaće na štapu. Ali dovoljno je da pobijedi Katar”, možete naći na poveznici u komentaru.
Foto Pixsell